Informácie o našej spoločnosti

Spoločnosti sme začali predávať v roku 2001.

Behom roku 2002 sme začali rozširovať činnosť spoločnosti i na zakladanie obchodných spoločností a to ako v Českej republike, tak i zahraničí. Rozširovanie činností súvisiace                   s našou snahou ponúknuť našim klientom komplexné služby od začiatku až po ukončenie podnikania. Vzhľadom k tomu, že naše služby poskytujeme po celej ČR, nastala v roku 2004 nevyhnutná potreba otvoriť vlastnú kanceláriu v Prahe a naša kancelária sa nachádza v centre Prahy.

V súčasnosti má spoločnosť 3 kancelárie ( Praha, Brno, Ostrava ) a spolupracujeme s celou radom notárov, a sme schopní ponúknuť kvalitné služby v oblasti založenia obchodnej spoločnosti po celej České republike. Tiež sme schopní ponúknuť už založené obchodné spoločnosti a to ako staršie, tak úplne nové.

Ďalej pôsobíme priamo na Slovensku a v Poľsku.

Spolupracujeme tiež s advokátskymi a notárskymi kanceláriami zo zahraničí.

Ďalej sme schopní ponúknuť konzultačné služby súvisiace so založením spoločnosti alebo pobočky v zahraničí – predovšetkým na Slovensku a v Poľsku.

Pre zákazky, ktoré nie sme schopní poskytnúť sami alebo nie sme schopní zvládnuť našimi silami, zamestnávame spolupracovníkov, konzultantov, účtovníkov, daňových poradcov, notára, znalca, tlmočníkov a ďalších odborníkov. Toto nám pomáha ponúknuť a realizovať kvalitné služby.

V roku 2004 sme začali diverzifikovať činnosť našej spoločnosti do dcérskych spoločností s cieľom vytvoriť koncern spoločností, ktoré budú v rámci jednej skupiny ponúkať kvalitné služby za výhodných cenových podmienok podľa predmetu a miesta plnenia, ktoré potrebujete. Preto sme založili spoločnosť CHAMR & PARTNERS s.r.o., ktorá bude realizovať zákazky z pobočky v Prahe. Tato spoločnosť je zapísaná u Mestského súdu v Prahe, oddiel C, vložka 103449.

V roku 2005 sme po dlhšej spolupráci s našim slovenským zástupcom založili na Slovensku spoločnosť CHAMR & PARTNERS s.r.o. so sídlom v Bratislave.

Sme schopní s klientmi komunikovať česky, slovensky, poľsky a anglicky.

Naša spoločnosť je platcom DPH, a vďaka tomu sme Vám schopní ponúknuť priaznivé cenové podmienky.

Od 1.9.2005 prechádzame na globálne použiteľnú značku a obchodnú firmu – CHAMR & PARTNERS s.r.o., ktorá je pre našich klientov ľahšia pre orientáciu.

Rastúce potreby našich klientov a potreba po rozšírení spoločnosti nás viedla k založeniu novej servisnej spoločnosti – CHAMR Enterprise SE, ktorá nám umožňuje ponúknuť klientom európske akciové spoločnosti.

Referencie :

Napísali o nás v tlači:

15.7. 2008 – článek v Hospodářských novinách
9.7. 2008 – článek v MF Dnes
9.8. 2007 – rozhovor v Hospodářských novinách
9.8. 2007 – článek v Hospodářských novinách
26.6. 2007 – článek v Hospodářských novinách
19.6. 2007 – článek v Hospodářských novinách
12.1. 2006 – článek v Hospodářských novinách
2.11. 2005 – článek na Finance.cz
4.7. 2005 – článek v Profitu

Už sme zakladali v týchto mestách ČR :

Praha, Brno, Ostrava, Bílina, Chomutov, Zlín, Hradec Králové, Semily, Šumperk, Opava, Frýdek – Místek, Přerov, Jihlava, Teplice, Louny, Tábor, České Budějovice, Karviná, Štítina, Hlučín, Píšť, Brandýs nad Labem, Ústí nad Labem, Plzeň, a ďalšie.

Už sme zakladali v týchto mestách Slovenskej republiky:

Čadca, Žilina, Bratislava, Trenčín, Košice, Banská Bystrica, Komárno

Zakladali sme v týchto mestách Chorvátska :

Záhreb, Zadar, Rijeka

Zakladali sme v týchto mestách Poľskej republiky :

Varšava, Czieszyn, Wroclaw ( Vratislav ), Krakov.

Máme taktiež bohaté skúsenosti s predajom spoločností alebo so zakladaním spoločností pre klientov zo zahraničia. Poznáme tiež špecifiká a požiadavky na legalizáciu listín a ďalšie dôležité informácie, ktoré sú pri práci s cudzincami a pre cudzincov špecifické.

Našimi klientmi už boli tiež občania týchto štátov:

Spolková republika Nemecko, Slovensko, Poľsko, Spojené štáty americké, Veľká Británie, Švédsko, Španielsko, Chorvátsko, Slovinsko, Ruská federácia, Ukrajina, Francúzsko, Holandsko, Nórsko, Maďarsko, Taliansko atď.

2014 Chamr @ Partners