Volné miesta

Spoločnosť CHAMR & PARTNERS s.r.o. predávajúca spoločnosti hľadá:

Do pražskej kancelárie vhodného kandidáta na pozíciu konzultanta pre zakladanie a predaj obchodných spoločností v ČR i zahraničí.

Náplň práce: komunikácia s klientmi, zakladanie a predaj spoločností, úradná a kancelárska agenda s tým spojená.

Požadujeme: komunikatívnosť, flexibilitu, dobrý právny a ekonomický prehľad, vodičský preukaz skupiny B, aktívna znalosť internetu a bežných kancelárskych aplikácii, skúsenosti v obore výhodou – napr. z notárstva, advokátskej kancelárie alebo registrového súdu.

Do pražskej kancelárie vhodného kandidáta na pozíciu administratívneho pracovníka pre zakladanie spoločnosti.
Náplň práce: úradná a kancelárska agenda spojená so zakladaním a predajom spoločností, ohlasovanie živností na úradoch – živnostenský a finančný úrad, komunikácia s registrovým súdom.
Požadujeme komunikatívnosť, flexibilitu, pracovitosť a skúsenosti s pracou so spismi, aktívna znalosť internetu a bežných kancelárskych aplikácii, skúsenosti v obore výhodou – napr. z notárstva, advokátskej kancelárie, exekútorského úradu alebo registrového súdu.

Do kancelárie v Brne vhodného kandidáta na pozíciu obchodníka alebo obchodníčku po telefóne.
Náplň práce: predaj služieb spoločnosti po telefóne, kontaktovanie potencionálnych zákazníkov, vybavovanie objednávok.
Požadujeme: znalosť českého jazyka, dobré komunikačné schopnosti, odolnosť voči stresu, základná orientácia na internetu a práce s PC, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie. Ponúkame: flexibilnú pracovnú dobu.

Hľadáme konzultanta pre zakladanie a predaj obchodných spoločností v Poľsku.
Náplň práce: komunikácia s klientmi, zakladanie a predaj spoločností, úradná a kancelárska agenda s tým spojená. Požadujeme komunikatívnosť, flexibilitu, dobrý právny a ekonomický rozhľad, znalosť poľského jazyka a vodičský preukaz skupiny B.

Ponuky so štruktúrovaným životopisom prosím zasielajte na e-mail : job@webset.cz

2014 Chamr @ Partners