Zakladanie spoločností na kľúč založenie s.r.o. na mieru

Chcete začať podnikať prostredníctvom novej spoločnosti s ručením obmedzeným alebo inou formou právnickej osoby? Ak áno a chcete zveriť túto činnosť do rúk renomovaných odborníkov, tak sme tu pre Vás. Novú spoločnosť Vám môžeme založiť rýchlo a efektívne. Tiež sme schopní vyhovieť Vaším neštandardným požiadavkám, ako sú napríklad spoločnosti s vyšším základným imaním, zvláštnymi predmetmi podnikania a podobne. Ak napríklad potrebujete s.r.o. so základným imaním 5 mil. Kč, vieme pre Vás takú spoločnosť zabezpečiť a to aj v prípadoch, keď nedisponujete aktuálne danými voľnými prostriedkami.

Sme Vám tiež schopní založiť novú spoločnosť v prípadoch, keď máte problémy so zložením základného imania z vlastných peňažných prostriedkov.

 

Ak Vám chýba zodpovedný zástupca pre viazanú, remeselnú alebo koncesovanú živnosť, môžeme sa pokúsiť nájsť pre Vás vhodného zodpovedného zástupcu.

Novú spoločnosť s ručením obmedzeným alebo inú právnickú osobu sme pre Vás schopní zaistiť vrátane zápisu do obchodného registra už behom 1-3 týždňov! Iste oceníte ušetrený čas aj peniaze.
Výhody našich služieb:

  • zaistíme všetky formality vrátane vybavenia živností
  • zariadime bezproblémový a rýchly zápis do obchodného registra
  • zaistíme peniaze pre zloženie základného imania
  • zaistíme zodpovedného zástupcu pre prevádzkovanie živnosti
  • ušetríme Vám množstvo času, vyvarujete sa zbytočných chýb a omylov, čím šetríte i svoje peniaze
  • a konečne – nemusíte behať po úradoch a jednať s mnohokrát nevľúdnymi úradníkmi.

 

Kalkulácia na založenie spoločnosti na kľúč je vždy individuálna. Radi Vám zostavíme  kalkuláciu priamo podľa Vašich požiadaviek.
Pomôžeme Vám tiež s vybavením koncesií na živnostenských úradoch a na finančných úradoch s prihlasovaním Vašich nových daňových povinností.
Všetky služby poskytujeme na území celej ČR.

2014 Chamr @ Partners